دستور العملی برای ادای دین و رفع گرفتاری مالی

از حضرت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی نقل شده است که برای رفع مشکلات مادی این اعمال مناسب است :

الف - چهل روز تمام ، درست بلافاصله بعد از نماز صبح بدون اینکه رویتان را از قبله برگردانید یا کار دیگری کنید و یا با کسی حرف بزنید در همان حالی که نشسته اید 110 بار این ذکر را بگویید:

- اللهمَ اَغنِنی بِحَلالِکَ عَن حَرامِک وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواک.

 

ب - توسل به حضرت امام جواد «علیه السلام» به شیوه زیر:

1- دو رکعت نماز به همین نیت در رکعت اول سوره های حمد و قدر و در رکعت دوم سوره های حمد و اخلاص.

2- تسبیحات حضرت فاطمه زهرا "س" درست بعد از این نماز.

3- 1046 مرتبه ذکر « لا حول و لا قوة الا بالله ».

4- صلوات بفرستید.

5- استغفار کنید.

6- باز هم صلوات بفرستید.

7- سپس صیغه نذری را به این ترتیب بخوانید که : خدایا ! اگر بدهی من ادا بشود، یک من ( سه کیلوگرم ) نان و یک کیلوگرم پنیر بدهم به جایی که روضه حضرت جواد « علیه السلام » می خوانند.

8- در آخر باز هم صلوات بر محمد و آل محمد بفرستید.

/ 3 نظر / 235 بازدید
ط. افشار

من هم دو سه تا توصیه از بزرگان در این زمینه شنیده ام که برای استفاده دیگران می نویسم: 1- روزی 544 مرتبه ذکر " یا رئوفُ یا رحیم" به مدت هفت روز. 2- هزار بار ذکر " آمنتُ بالله العلی العظیم و توکلتُ علی الحی القیوم" را در یک نوبت بگوییم. 3- یک آقا جوادی هم در مشهد هست که اذکار معروفی دارد . ایشان در این باره می فرمایند ذکر " یا حیُ یا قیوم" را صد بار بگویید.

فاطمی

خیلی خوب است ممنون.

سحر

فروردین 91 عراق بودم واسه زیارت حرم امامای عزیزمون... حرم امام علی نیمه شب و موقع نماز صبح مثل بهشته... از ابهت کربلا هم هرچی بگم کم گفتم... کاظمین هم که چنان صفاو ارامشی داره که شب اخر سفر اونجا بودین ومن ارزو داشتم که ایکاش برنمیگشتیم... من بعد سفر به عراق امام علی و امام جواد رو قلبا درک کردم... قبل این سفر رسما فقط امام حسین رو میشناختم.اما الان عاشق اماما هستم امکان نداره اسمشون بیاد و من از عشقشون اشکم جاری نشه... امیدوارم به حق فاطمه زهرا قسمت همه بشه برن زیارت و همگی مسلمون واقعی بشیم و عاقبت بخیر...